iPhone 13 tasarımı göründü!

 iPhone 13 tasarımı göründü!

Bu yıl duyurulması beklenen iPhone 13 serisine dair detaylar gelmeye devam ediyor. Detaylar ortaya çıkarken bugün iPhone 13’e ait olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı.

iPhone 13 Tasarımı!

iPhone 13 tasarımları bugüne kadar defalarca kez karşımıza çıktı ancak Apple’a yakın analistlerden henüz bir doğrulama gelmedi. Xleaks7 tarafından paylaşılan görsel bir prototip olarak paylaşıldı. Kamera olarak iPhone 12’deki dizilimin çapraz olarak kullanıldığı görünüyor.

Xleaks7 tarafından paylaşılan iPhone 13 tasarımı

iPhone 13 Modeli Hakkında Bilinen Diğer Detaylar

iPhone 13 serisinde çentiği biraz daha küçültecek olan Apple, arka kamera çıkıntısını arttıracak. iPhone 13 Pro özelindeki sızıntılara göre Apple‘ın kamera üzerinde bir hayli çalıştığı ve portre modunu geliştirerek video moduna da entegre edeceği iddia ediliyor.

Turuncu rengi üzerinde çalışan Apple, uzay grisi modellerin rengini biraz daha koyu bir şekilde sunabilir. Bir diğer sızıntıya göre ise satışlarının düşük olması sebebiyle üretimin durdurulacağı söylenen Mini modelinin iPhone 13 serisinde de yer bulacağı söyleniyor.

Apple’ın ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi‘nden aldığı patentlerin raporlarında ekran yenileme hızının birkaç kat artabileceği belirtildi. Normalde 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olan iPhone modelleri artık 120 Hz, 180 Hz veya 240 Hz ekran yenileme hızlarıyla karşımıza çıkabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir