iPhone 13 serisi detayları bir kez daha ortaya çıktı!

iPhone 13 serisi

iPhone 13 serisi detayları bir kez daha ortaya çıktı!

ABONE OL 

Bu yılın eylül ayında karşımıza çıkacak iPhone 13 serisinin yeni detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde iPhone 13 Pro modelinin kamera detayları ortaya çıkmıştı.

iPhone 13 Pro Detayları!

ConceptsiPhone isimli YouTube kanalında iPhone 13 serisini gösteren bir video paylaştı. Bu video serisinde iPhone 13 serisinin tasarımı bir kez daha göründü. 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olan akıllı telefon serisinin bu özelliği sebebiyle yüksek pil tüketimine sahip olması bekleniyor.

Daha önce gelen iddialara göre ekran altı TouchID’nin bu seride yer alması bekleniyordu. Ancak ünlü analist Ming-Chi Kuo bu iddianın 2022’den önce hayata geçme ihtimalinin çok az olduğunu ifade etmişti.

Seride yer alması beklenilen yeni renk

iPhone 13 Modeli Hakkında Bilinen Diğer Detaylar

iPhone 13 serisinde çentiği biraz daha küçültecek olan Apple, arka kamera çıkıntısını arttıracak. iPhone 13 Pro özelindeki sızıntılara göre Apple‘ın kamera üzerinde bir hayli çalıştığı ve portre modunu geliştirerek video moduna da entegre edeceği iddia ediliyor.

Turuncu rengi üzerinde çalışan Apple, uzay grisi modellerin rengini biraz daha koyu bir şekilde sunabilir. Bir diğer sızıntıya göre ise satışlarının düşük olması sebebiyle üretimin durdurulacağı söylenen Mini modelinin iPhone 13 serisinde de yer bulacağı söyleniyor.

Apple’ın ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi‘nden aldığı patentlerin raporlarında ekran yenileme hızının birkaç kat artabileceği belirtildi. Normalde 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olan iPhone modelleri artık 120 Hz, 180 Hz veya 240 Hz ekran yenileme hızlarıyla karşımıza çıkabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.