iPhone 13 şarj süresi belli oldu!

iPhone 13 şarj

iPhone 13 şarj süresi belli oldu!

ABONE OL 

Duyurulmasının ardından henüz 2 hafta geçmişken iPhone 13 şarj süresi de belli oldu. Yalnızca iPhone 13 değil serideki tüm modellerin kaç dakika içerisinde şarj olduğu açıklandı. Rapordaki verilere göre iPhone 13 Pro modeli diğer modellere göre bir hayli ön plana çıkıyor.

iPhone 13 Şarj Detayları Ortaya Çıktı

Apple, geçtiğimiz eylül ayında iPhone 13 serisini duyurdu. Büyük ilgi gören iPhone 13 serisinin şarj süreleri de bugün ortaya çıktı. Hazırlanan rapora göre iPhone 13 serisindeki tüm modellerin şarj olma süreleri yer alıyor.

iPhone 13 şarj süresi belli oldu!

Serinin en hızlı şarj olan modeli iPhone 13 Pro oldu. 1 saatlik şarj süresinde ise iPhone 13 mini en fazla şarj olan model oldu.

İşte iPhone 13 Pro Maliyeti!

TechInsights tarafından yayınlanan raporda iPhone 13 serisinin gözde modellerinden olan iPhone 13 Pro‘nun maliyeti paylaşıldı. Yaklaşık olarak ifade edilen maliyeti 570 dolar olduğu belirtildi. Apple tarafından en düşük depolama kapasitesine sahip olan versiyonu 1.099 dolara satılıyor.

Apple’ın kâr marjının bu oranlarla oldukça fazla olduğunu görünüyor. iPhone 13 serisinin ülkemizdeki fiyatları da büyük ilgi görmüştü.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.