iPhone 13 Pro 1 TB versiyonu el yakacak!

 iPhone 13 Pro 1 TB versiyonu el yakacak!

Apple’ın iPhone 13 serisiyle birlikte 1 TB depolama kapasitesi sunması bekleniyor. Şu an ki bazı modellerinde 512 GB desteği sunan teknoloji devi, bir sonraki seride 1 TB desteği sunabilir ancak bu 1 TB depolama kapasitesine sahip versiyonların el yakması bekleniyor.

iPhone 13 Pro Fiyatları Uçabilir

Eylül ayından herkes iPhone 13 serisini bekliyor ancak Apple, iPhone 12s serisi ile de karşımıza çıkabilir. iPhone 13 veya iPhone 12s serisinde yer alacak Pro modelinin 1 TB depolama kapasitesi seçeneği sunması bekleniyor.

1 TB depolama kapasitesine sahip olan modelin ise en az 2.165 dolar (15.440 TL + vergiler) fiyat etiketiyle karşımıza çıkması muhtemel görünüyor.

iPhone 13 Pro 1 TB versiyonu el yakacak!

Yalnızca Pro modeli değil Pro Max modeli de 1 TB desteğine sahip olabilir. Bilindiği gibi iPhone 12 serisinde en düşük depolama kapasitesi 128 GB. iPhone 13 veya iPhone 12s serisinde minimum depolama kapasitesinin arttırılıp arttırılmayacağı ise bilinmiyor.

iPhone 13 Optik Ekran İçi Parmak İzi Sensörüne Sahip Olabilir

Apple analisti Ming-Chi Kuo ve Bloomberg’den Mark Gurman gibi güvenilir kaynaklardan ekran içi Touch ID işlevselliği hakkında daha önce de söylentiler ortaya çıkmıştı. Her ikisi de bunun Apple’ın yeni iPhone’lara eklemeyi düşündüğü bir özellik olduğunu söyledi. İkincil bir “Dokunma Kimliği” seçeneği, bir yüz maskesi takarken olduğu gibi Yüz Kimliğinin optimal olmadığı durumlarda yararlı olacağı düşünülüyor.

The Wall Street Journal muhabiri Joanna Stern, eski bir çalışandan, şirketin ultrasonik bir çözümden “daha güvenilir” olan ekran içi parmak izi okuması için optik sensörlerle çalıştığını öğrendiğini söylüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir