iPhone 13 kılıfları ortaya çıktı!

iPhone 13 kılıfları

iPhone 13 kılıfları ortaya çıktı!

ABONE OL 

Apple henüz iPhone 13 serisini duyurmadı ancak Çinli akıllı telefon kılıfı üreticileri şimdiden iPhone 13 kılıfları üretmeye başladı. Kılıflarda bizlere iPhone 13 serisinin arka kasa tasarımını ve boyutları hakkında fikir vermeye yetiyor.

İşte iPhone 13 Kılıfları!

Apple, bu yılın eylül ayından iPhone 13 serisini duyurmaya hazırlanıyor. Daha önce bu seriye dair sızıntıları defalarca kez okuduk. Bu defada serinin kılıf tasarımları ortaya çıktı. Çinli akıllı telefon kılıfı üreticisi Benks, Weibo hesabından iPhone 13 kılıf görsellerini paylaştı.

iPhone 13 kılıfları ortaya çıktı!

Tasarımlardan da anlaşılacağı gibi iPhone 13 ve iPhone 13 mini modellerinin ikili ve çapraz bir kamera yerleşimine sahip olduğu görünüyor. iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinde yer alacak kameralarında daha büyük olduğu gözleniyor.

Ekran boyutu olarak da iPhone 13 mini’nin 5.4 inç, iPhone 13 ve iPhone 13 Pro modellerinin 6.1 inç ve son olarak iPhone 13 Pro Max modelinin 6.7 inç ekran ile karşımıza çıkması kesinleşmiş oldu. Daha önce de bu ekran boyutları hakkında sızıntılar karşımıza çıkmıştı.

iPhone 13 Modeli Hakkında Bilinen Diğer Detaylar

iPhone 13 serisinde çentiği biraz daha küçültecek olan Apple, arka kamera çıkıntısını arttıracak. iPhone 13 Pro özelindeki sızıntılara göre Apple‘ın kamera üzerinde bir hayli çalıştığı ve portre modunu geliştirerek video moduna da entegre edeceği iddia ediliyor.

Turuncu rengi üzerinde çalışan Apple, uzay grisi modellerin rengini biraz daha koyu bir şekilde sunabilir. Bir diğer sızıntıya göre ise satışlarının düşük olması sebebiyle üretimin durdurulacağı söylenen Mini modelinin iPhone 13 serisinde de yer bulacağı söyleniyor.

Apple’ın ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi‘nden aldığı patentlerin raporlarında ekran yenileme hızının birkaç kat artabileceği belirtildi. Normalde 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olan iPhone modelleri artık 120 Hz, 180 Hz veya 240 Hz ekran yenileme hızlarıyla karşımıza çıkabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.