iPhone 13 detayları ortaya çıkmaya başladı! 1 TB hafıza detayı

iPhone 13 detayları ortaya çıkmaya başladı! 1 TB hafıza detayı

iPhone 13 detayları ortaya çıkmaya başladı! 1 TB hafıza detayı

ABONE OL 

Geçtiğimiz ay iPhone 12 serisini tanıtan Apple’ın yakında piyasaya sürmeyi planladığı akıllı telefon serisi iPhone 13 detayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan bilgiler ışığında iPhone 12 ile fazlasıyla benzeyen bir akıllı telefon modeli karşımıza çıkabilir. İşte o detaylar:

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı iphone-13-2-1024x576.jpg
iPhone 13 Konsept Tasarım

iPhone 13 Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

Ortaya çıkan bilgilere göre akıllı telefon modelinde iPhone 12 serisinde olduğu gibi yine ekran içi Touch ID olmayacak. Önceki bilgilerle çelişen bu bilgi yeni modellerde Touch ID bekleyen kullanıcıları üzmüş durumda. Ayrıca akıllı telefon Face ID sensörlerini ve ön kamerayı barındırmak için geniş çentikli bir ekrana sahip olabilir.

Daha önceden de ortaya çıkan bilgi yeniden karşımıza çıktı ve iPhone 13’ün 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacağı belirtildi. Ayrıca serinin bazı modellerinde (ya da tümünde) 1 TB depolama seçeneğinin de sunulacağı ortaya çıktı.

iPhone 13 Muhtemel Teknik Detayları

Twitter üzerinden  Ross Young tarafından iPhone 13 serisi hakkında yeni sızıntılar yayınlandı. Tıpkı iPhone 12 serisinde olduğu gibi dört modele sahip olacak olan iPhone 13 serisinin ekran boyutları ortaya çıktı:

  • iPhone 13 – 5.42 inç
  • iPhone 13 – 6.06 inç
  • iPhone 13 Pro – 6.06 inç
  • iPhone 13 Pro Max – 6.67 inç

iPhone 13‘ün tanıtılmasına henüz bir sene varken yeni sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. 5G destekli olacak olan iPhone 13, Qualcomm Snapdragon X60 modemiyle daha hızlı 5G desteğini kullanıcılara sunacak.

Qualcomm Snapdragon X60 modemi 7.5 Gbps indirme hızına 3 Gbps yükleme hızına ulaşabiliyor. Piyasaya yakın zamanda sürülen modem önümüzdeki yıldan itibaren akıllı telefonlarda yer alacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.