iPhone 12 ve iPhone 12 Mini batarya kapasiteleri açıklandı

 iPhone 12 ve iPhone 12 Mini batarya kapasiteleri açıklandı

Geçtiğimiz günlerde duyuran iPhone 12 serisinin RAM kapasitesi ve pil kapasiteleri ortaya çıktı. iPhone 12 ve iPhone 12 Mini batarya kapasiteleri bugün ortaya çıktı.

İşte iPhone 12 ve iPhone 12 Mini Batarya Kapasiteleri

iPhone 12 serisinin RAM ve batarya kapasiteleri açıklanmamıştı. Birkaç gün önce RAM kapasiteleri ortaya çıkmıştı. iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modellerinin 4 GB RAM, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin 6 GB RAM kapasitesine sahip olacağı kesinleşmişti. Şimdi ise sırada batarya kapasiteleri var.

iPhone 12 ve iPhone 12 Mini dışındaki iki modelinde batarya kapasiteleri açıklanmadı. iPhone 12‘nin 2.815 mAh bataryaya iPhone 12 Mini‘nin batarya kapasitesi ise 2.227 mAh olduğu ortaya çıktı.

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerin batarya kapasiteleri ise şimdilik bilinmiyor. Ancak yakın zamanda satışa sunulacağı için batarya kapasitelerinin ortaya çıkması uzun bir zaman almayacak.

iPhone 12 Serisi Türkiye Fiyatları Sızdırıldı

Resmi olarak fiyatlar açıklanmasa da bir sızdırılan görüntüdeki fiyatlar bir hayli yüksek. Ülkemizdeki dolar kurunun da yüksekliği de düşünülürse iPhone 12 satışları düşüş gösterebilir. İşte iPhone 12 serisi Türkiye fiyatları:

iPhone 12 Serisi Türkiye Fiyatları

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir