iPhone 12 serisi tanıtım tarihi için yeni iddia!

 iPhone 12 serisi tanıtım tarihi için yeni iddia!

Apple’ın 13 Eylül tarihinde düzenlediği etkinlikte tanıtılması beklenen iPhone 12 serisi tanıtılmamıştı. Apple bu etkinlikte yeni iPad ve Apple Watch modellerini duyurmuştu. Ortaya iPhone 12 serisinin tanıtım tarihi için yeni bir iddia atıldı.

iPhone 12 Serisi Tanıtım Tarihi

Apple hayranları tarafından merakla beklenen iPhone 12 serisinin 13 Ekim tarihinde duyurulması bekleniyor. Ünlü teknik analist Jon Prosser tarafından atılan bir tweet ile ortaya çıkan yeni tarih heyecanları yeniden arttırdı.

Jon Prosser‘a göre Apple, iPhone 12 serisini 13 Ekim tarihinde duyuracak. 16 Ekim tarihinde ön siparişe açacak ve 24 Ekim tarihinde mağazadan satış gerçekleştirilebilecek.

iPhone 12 Pro modelinin ön siparişi ve satışlarının Kasım ayında başlaması bekleniyor.

iPhone 12 Mini Tanıtılabilir

Twitter’da ‘@L0vetodream‘ isimli kullanıcı tarafından bir tweet atıldı. Bu tweette tanıtılacak olan iPhone modellerinin isimlerini yazıyor. Ancak iPhone 12 Max isimli model yerine iPhone 12 Mini yazıldığı dikkatlerden kaçmadı.

iPhone 12 Mini

Apple’ın iPhone 12 serisini duyurmasını tüm dünya merakla bekliyor. Bahsi geçen iPhone 12 Mini modelinin boyutunun 5.4 inç olacağı iddia ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir