iPhone 12 Pro videosu sızdırıldı

 iPhone 12 Pro videosu sızdırıldı

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde yeni iPhone modellerinin tanıtım tarihi açıklanmıştı. iPhone 12 serisi 15 Eylül tarihinde düzenlenecek etkinlik ile duyurulacak. Tanıtılacak modellere dair sızıntılar etkinlik yaklaştıkça artarken son olarak iPhone 12 Pro’nun tasarımını gösteren bir paylaşım gündeme oturdu.

iPhone 12 Pro Videosu Ortaya Çıktı

Twitter’da ‘EverythingApplePro‘ isimli kullanıcı tarafından paylaşılan video 12 Pro‘nun boş kasasını gösteriyor. İşte o tweet ve video:

Tıpkı iPhone 11 Pro’da olduğu gibi Apple’a özgü yerleşime sahip üçlü kameranın yer aldığı tasarım kullanıcıları eski günleri hatırlatacak. iPhone 6’dan önceki iPhone tasarımlarına benzeyecek olan iPhone 12 serisi, kullanıcıların özlediği köşeli tasarımı geri getiriyor.

iPhone 12 Serisi Hakkında Bilinenler

iPhone 12 5.4 inç ekran büyüklüğüne, iPhone 12 Max 6.1 inç ekran büyüklüğüne, iPhone 12 Pro 6.1 inç ekran büyüklüğüne, iPhone 12 Pro Max 6.7 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak.

iPhone 12 serisi

Ming-Chi Kuo’ya göre iPhone 12 video yönünden 4K 120 ve 240 FPS destekleyecek. Bu akıllı telefon piyasasında bir ilk olacak. Yayınlanan rapora göre Apple, anlaşmalı olduğu Largan 8 element kamera lenslerinin sevkiyatına başlamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir