iPhone 12 Pro Max batarya kapasitesi açıklandı

iPhone 12 Pro Max batarya kapasitesi

iPhone 12 Pro Max batarya kapasitesi açıklandı

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde duyuran iPhone 12 serisinin RAM kapasitesi ve pil kapasiteleri ortaya çıktı. iPhone 12 ve iPhone 12 Mini batarya kapasitelerinin ardından iPhone 12 Pro Max modelinin de batarya kapasitesi ortaya çıktı.

İşte iPhone 12 Pro Max Batarya Kapasitesi

iPhone 12 serisinin RAM ve batarya kapasiteleri açıklanmamıştı. Birkaç gün önce RAM kapasiteleri ortaya çıkmıştı. iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modellerinin 4 GB RAM, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin 6 GB RAM kapasitesine sahip olacağı kesinleşmişti. Şimdi ise sırada batarya kapasiteleri var.

iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modellerinin ardından iPhone 12 Pro Max modelinin de batarya kapasitesi ortaya çıktı. iPhone 12‘nin 2.815 mAh bataryaya iPhone 12 Mini‘nin batarya kapasitesi ise 2.227 mAh olduğu ortaya çıkmıştı. iPhone 12 Pro Max modelinin batarya kapasitesinin ise 3.687 mAh bataryaya sahip olacağı ortaya çıktı.

iPhone 12 Pro modelinin batarya kapasitesi ise şimdilik bilinmiyor. Ancak yakın zamanda satışa sunulacağı için batarya kapasitelerinin ortaya çıkması uzun bir zaman almayacak.

iPhone 12 Serisi Türkiye Fiyatları Sızdırıldı

Resmi olarak fiyatlar açıklanmasa da bir sızdırılan görüntüdeki fiyatlar bir hayli yüksek. Ülkemizdeki dolar kurunun da yüksekliği de düşünülürse iPhone 12 satışları düşüş gösterebilir. İşte iPhone 12 serisi Türkiye fiyatları:

iPhone 12 Serisi Türkiye Fiyatları

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.