iPhone 12 Mini hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı

 iPhone 12 Mini hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı

Apple’ın yakın zamanda tanıtması beklenen iPhone 12 serisi hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. iPhone 12 Mini isimli bir modelin seride olacağının ortaya çıkmasından sonra iPhone 12 Mini işlemcisi hakkında yeni sızıntılar geldi.

iPhone 12 Mini En Az Güçlü Model Olabilir

Twitter’da ‘Mauri QHD‘ isimli kullanıcı tarafından iPhone 12 Mini hakkında yeni sızıntılar paylaşıldı. Bu sızıntılara göre iPhone 12 Mini, B14 ismi verilen orta segment bir işlemciyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Ancak bunun bir sızıntı olduğunu ve kesinlik bildirmediğini belirtmekte fayda var.

iPhone 12 Mini

Sızıntıyı yapan kullanıcı B14 işlemcisinin iPhone SE2 Plus veya iPhone SE3 modellerinde de kullanılabileceğinden bahsetti. B14 işlemci çipinin bulunduğu akıllı telefonlarda pil tasarrufu sağlaması amacıyla kullanılacağı da gelen sızıntılar arasında yer alıyor.

iPhone 12 Mini Tanıtılabilir

Twitter’da ‘@L0vetodream‘ isimli kullanıcı tarafından bir tweet atıldı. Bu tweette tanıtılacak olan iPhone modellerinin isimlerini yazıyor. Ancak iPhone 12 Max isimli model yerine iPhone 12 Mini yazıldığı dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz yılların aksine bu yıl dört yeni iPhone modeli duyuracak olan Apple, heyecanları üst seviyeye çıkardı. Etkinlikte iPhone 12 serisini duyurmayan teknoloji devinin hisseleri yüzde 22 oranında değer kaybetti. Yüzde 22‘nin karşılığı ise yaklaşık 500 milyar dolar.

Apple’ın iPhone 12 serisini duyurmasını tüm dünya merakla bekliyor. Bahsi geçen iPhone 12 Mini modelinin boyutunun 5.4 inç olacağı iddia ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir