iPhone 12 fiyatı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı!

 iPhone 12 fiyatı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı!

Her yılın eylül ayında tanıtılan iPhone modellerinin bu yıl ekim ayında tanıtılması bekleniyor. Apple tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen lansmanda tanıtılmayan iPhone 12‘nin fiyatı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

iPhone 12 Fiyatı Beklendiği Gibi Olmayabilir

Korona virüsü sebebiyle faaliyetlerinde gecikme yaşayan Apple, iPhone modellerini eylül ayında tanıtmayarak bir ilke imza attı. Yalnızca tanıtım tarihi değil fiyatı konusunda da iPhone 12 hakkında hala soru işaretleri bulunuyor.

Bilindiği gibi iPhone 11 uygun fiyatlı iPhone modeli olarak 699 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. Ancak Apple bu yıl iPhone 12 fiyatında aynı performansı göstermeyebilir. iPhone 12 fiyatının 699 dolar ile 749 dolar arası (5.285 TL veya 5.665 TL + vergiler) olması bekleniyor.

iPhone 12

iPhone 12 Max’in 799 dolar ile 849 dolar arası (6.045 TL veya 6.240 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Akıllı telefon henüz tanıtılmadığı için bu fiyatların bir tahmin olduğunu belirtmekte fayda var. Apple‘ın nasıl bir fiyat politikası izleyeceğini iPhone 12 tanıtım etkinliğinde hep birlikte öğreneceğiz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir