iPhone 12 eski iPhone modellerini ucuzlatacak

 iPhone 12 eski iPhone modellerini ucuzlatacak

Ağustos ayının sonlarına da bir hayli yaklaşmışken iPhone 12 lansmanının tarihi bir hayli yaklaşıyor. Korona virüsü sebebiyle lansmanının ertelenebileceği konuşulurken yeni bir iddia daha ortaya atıldı. iPhone 12 lansmanıyla birlikte iPhone 11 üretimi durdurulacak ve bu sayede fiyatlar ucuzlayacak.

iPhone 12 İndirimler Getirecek!

Tipster iAppleTimes kaynağından gelen sızıntıya göre yeni iPhone modelleri tanıtıldıktan sonra iPhone 11 üretimi durdurulacak ve fiyatında 150 dolarlık bir indirim yapılacak. iPhone 12 satışlarını bu sayede arttırmak isteyen Apple aynı zaman iPhone 11 satışlarını da arttırmak istiyor.

iPhone 11 Pro modelinin üretiminin de iPhone 11 modeliyle birlikte sonlandırılma ihtimalinin de bulunduğunu iddia eden Tipster iAppleTimes attığı tweet ile sızıntıdan bahsetti:

Ve son olarak iPhone XR modelinin de üretiminin sonlandırılacağı ve fiyatında rekabetçi bir indirime gidileceği iddia ediliyor. Eğer bu iddialar gerçeğe dönüşürse yaklaşık 2 yıl önce üretilen iPhone XR modelinin güncelliği de göz önüne alıp tercih edilebilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir