iOS 18 ana ekranı daha fazla özelleştirme imkanı verecek!

iOS 18 ana ekran

iOS 18 ana ekranı daha fazla özelleştirme imkanı verecek!

ABONE OL 

Apple tarafından iPhone modellerinde yer verilen iOS yeni güncellemesi için gün sayıyor. Haziran ayında duyurulacak olan iOS 18 ile ilgili yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı.

iOS 18 Ana Ekran Daha da Özelleştirilebilir Olacak

Apple, haziran ayında düzenleceği WWDC etkinliğinde iOS 18 güncellemesini duyuracak. Her yıl olduğu gibi yine haziran ayında duyurulacak ancak eylül ayında karşımıza çıkacak olan güncellemenin yeni bir detayla gelmesi bekleniyor.

Bilindiği gibi Apple, iOS 17 güncellemesi ile birlikte ana ekran düzenleme imkanını kullanıcılarına sunmuştu. Bu sayede ana ekran üzerine widget eklenebilmesi mümkün oldu. Ancak çok kısıtlı olan bu widget desteği, iOS 18 güncellemesi ile daha da özelleştirilebilir bir hale dönüşecek.

İddianın sahibi ise daha önceki sızıntılarıyla başarını kanıtlamış olan Mark Gurman, iOS 18 hakkında daha fazla detay paylaşmadı.

iOS 17.4.1 Güncellemesi Duyurulmuştu

Apple, bugün iOS 17.4.1 güncellemesini duyurmuştu. Duyurulan bu ara güncelleme, bir önceki güncelleme olan iOS 17.4 güncellemesiyle birlikte yaşanan hataları gideriyor. Her modelde farklı olan güncelleme yaklaşık 360 MB boyutuyla karşımıza çıkmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir