iOS 17.3 güncellemesi yayınlandı! İşte detaylar

iOS 17.3 güncellemesi

iOS 17.3 güncellemesi yayınlandı! İşte detaylar

ABONE OL 

Apple, iPhone modellerine yeni iOS güncellemesini gönderdi. iOS 17.3 güncellemesi özellikle çalınan cihazları koruma adına yeni detayları barındırıyor.

iOS 17.3 Güncellemesi Detayları

Apple, bir süredir beklenen iOS 17.3 güncellemesini duyurdu. Çalınan cihazları koruma altına almak için parola yerine doğrudan Face ID ve Touch ID gerektiren düzenleme yapıldı. Bunun yanı sıra Trafik Kazası Algılama‘yı destekleyen modellerde bu özelliğin iyileştirildiği belirtildi.

Güncellemeyi AyarlarGenelYazılım Güncellemesi adımlarını izleyerek indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

iOS 17.2 Güncellemesi Detayları

Apple, iOS 17.2 güncellemesini duyurdu. iCloud, Kamera, Mesajlar ve Hava Durumu uygulamalarına yeni detayların eklendiği güncelleme aynı zamanda birçok hatayı da gideriyor. Airdrop kullanılırken mümkün olmayan bilet transferinin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi de yine bu güncelleme ile mümkün oluyor.

Mesajlar uygulaması aracılığıyla gönderilmiş olan çıkartmalarda +18 detaylar bulunuyorsa görüntülemeden önce bir uyarı ekranı çıkacak. Son olarak bazı araçlarda bulunan kablosuz şarj desteğinin kullanılmaması sorunu ortaya çıkmıştı. Bu sorun da yine iOS 17.2 güncellemesi ile ortadan kaldırıldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir