iOS 14.2.1 güncellemesi ile iPhone 12 sorunları çözüldü

iOS 14.2.1 güncellemesi

iOS 14.2.1 güncellemesi ile iPhone 12 sorunları çözüldü

ABONE OL 

Apple, iPhone 12 serisine özel bir iOS güncellemesi yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte iPhone 12 serisinin ekranındaki yeşil ekran ve ekran gecikme sorunları iOS 14.2.1 güncellemesi ile iPhone 12 sorunları çözüldü

iOS 14.2.1 Güncellemesi Yayınlandı

Apple son iOS güncellemesini yalnızca iPhone 12 serisine gönderdi. Kullanıcılar iPhone 12 Mini kilit ekranının hemen cevap vermemesi, iPhone 12 serisinin tümünde MMS mesajlarını alamaması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmıştı. Ancak iOS 14.2.1 güncellemesi ile bu sorun ortadan kaldırıldı.

Apple’ın bu güncelleme ile herhangi bir yükseltme gerçekleştirmedi. iPhone 12 serisinden herhangi bir modele sahipseniz kısa süre içerisinde bu güncellemeyi yaparak ortaya çıkan hataları yok edebilirsiniz.

iPhone 12 serisi

iPhone 12 Yeşil Ekran Sorunu Ortaya Çıkmıştı

iPhone 12 kullanıcıları daha önce pek yaşanmamış bir sorun yaşamaya başladı. iPhone 12 satın alan bazı kullanıcılar, ekranlarının yeşil olmaya başladığını belirtmişti. Daha öncede sinyal problemi yaşayan kullanıcıların sorunları yazılım güncellemesi ile çözülmüştü. Weibo üzerinden yapılan paylaşımlarla ortaya çıkan problem birçok kullanıcıda ortaya çıktı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“iOS 14.2.1 güncellemesi ile iPhone 12 sorunları çözüldü” için 2 yanıt

  1. İphone 12 ekran tepkime süresininde gecikme olduğuna dair birçok kullanıcın yorumunu okumuştum İos güncellemesiyle bu sorun çözüldü mü ? İphone 12 alırsam pubg gibi oyunlarda ekran tepki süresinde gecikme yaşar mıyım ?

    1. Tepkime süresiyle ilgili bir güncelleme yapılmadı henüz. iPhone 12’yi normal kullanırken tepkime süresinde gecikme olursa muhtemelen oyunda da olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.