Instagram mesajlarına ifade özelliği geliyor

Instagram mesajlarına ifade özelliği

Instagram mesajlarına ifade özelliği geliyor

ABONE OL 

Sosyal medyanın en popüler ve en çok kullanılan platformlarından biri olan Instagram, yepyeni bir ifade özelliğiyle karşımıza çıkıyor. Kısa bir süre önce Twitter tarafından kullanımına sunulan ve çok beğenilen mesaja ifade bırakma özelliği artık Instagram‘da da olacak.

Instagram Mesajlarına İfade Özelliği

Aslında ifade bırakma özelliğinin çok yabancısı değiliz. Bildiğimiz üzere hikayelere ifade bırakma özelliği yakın bir zamanda Instagram tarafından yayınlanmıştı. Bu özellikle birlikte hikaye atan birinin hikayesine istediğimiz ifadeyi bırakabiliyoruz. Şimdi ise aynı özelliği direkt mesajlarda göreceğiz. Yeni özellikle beraber bize atılan bir direkt mesaja seçili emojilerden birini bırakacağız.

Yeni özelliğin müjdesini ise uygulamaların kaynak kodlarını inceleyen Jane Manchun Wong Twitter hesabı üzerinden açıkladı.

Instagram mesajlarına ifade özelliği için yapılan o açıklama:

Instagram Direkt Mesajlar için şu anda reaksiyonlar üzerinde çalışılıyor. Şu anda çalışan olmayanlar yalnızca kalp emojisini görebiliyorlar. Facebook Teknik İletişim Müdürü yayınlanmamış olsa da özelliği onayladı ve “Birkaç gündür test ettikleri bir şey.

Şu anda test aşamasında olan Instagram mesajlarına ifade özelliğinin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. Ancak Facebook Teknik İletişim Müdürü yeni özelliği doğruladı.

Instagram tarafından henüz yeni gelecek özellik hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak yeni özelliğin kullanıcılarına çok vakit geçmeden sunulacağı bekleniyor. Bildiğimiz üzere Instagram, popülaritesini arttırdıkça yeni özellikler getirerek hem kullanıcıların takdirini kazanıyor hem de popülerliğini katlıyordu.

Instagram 3 Yeni Özellik Daha Getirmişti

Ünlü sosyal medya uygulaması her geçen gün kendini yeniliyor. Dünya çapında 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip Instagram‘a 3 yeni özellik eklendi. Instagram’ın sevilen özelliği Boomerang’a gelen 3 yeni mod ile çekilen Boomerang’ların hızlarını ayarlama imkanı veriyor.

SlowMo” ,  ”Echo” ve ”Duo” ismi verilen özelliklerle kullanıcılar çektikleri Boomerang’ların hızlarını ayarlayabilecekler. ”SlowMo” modu çekimi tamamen ağır çekime dönüştürüyor. ”Echo” modu hızı bir miktar daha arttırmak imkanı sağlıyor. ”Duo” ise tamamen hızlandırılmış bir şekilde oynatma imkanı sağlıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“Instagram mesajlarına ifade özelliği geliyor” için 0 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir