Instagram Hikayeleri 60 saniyeye çıkıyor!

Instagram Hikayeleri

Instagram Hikayeleri 60 saniyeye çıkıyor!

ABONE OL 

Instagram‘ın en sevilen özelliklerinden olan Hikayeler için yeni bir destek sağlandı. Bu sağlanan yeni desteğe göre artık Hikayeler 15 saniye sınırına tabii olmayacak. 60 saniyeye kadar olan Hikayeler bölünmeden tek parça şeklinde paylaşılabilecek.

Instagram Hikayeleri Uzuyor

Instagram sık sık özelliklerine göz atıyor ve aralarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu defa Hikayeler özelliğine yeni bir süre desteği geldi. Normalde 15 saniye olan Hikayeler uzunluğu 60 saniyeye çıkarıldı. Özellik şu an ülkemizde aktif olarak kullanılabiliyor.

Instagram Hikayeleri 60 saniyeye çıkıyor!

Instagram Ara Ver Diyecek!

Meta grup şirketlerinden olan Instagram, kullanıcılarını fazla kullanım yaptıklarında uyaracağı Ara Ver özelliğini kullanıma sundu. Bu özellikte 10 dakika, 20 dakika ve 30 dakika seçenekleri bulunuyor. Kullanıcı tarafından seçilen zaman aralığında Instagram kullanıcısına bildirim gönderecek ve ”Ara Ver” diyecek.

Daha önce Beta aşamasında olan özellik kullanıma resmen sunuldu. Ancak ilk olarak İngiltere, Avustralya, Kanada ve ABD‘de kullanılabiliyor. Özelliğin yakında ülkemizde de kullanıma sunulması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.