Instagram hikaye beğenme özelliği sundu

Instagram hikaye beğenme özelliği sundu

Instagram hikaye beğenme özelliği sundu

ABONE OL 

Sosyal medya platformu Instagram hikaye beğenme özelliğini bugün duyurdu. İşte Meta’nın Instagram platformunun sunduğu yeni özellik:

Instagram Hikaye Beğenme Özelliği Sundu

Instagram uygulamasını bugün açıp hikayelere bakanların karşısına bir yazı çıkıyor. Yazıya göre hikayeler artık beğenilebiliyor ve beğenen kişileri yalnızca hikayenin sahibi görebiliyor ve beğeninin devamında eskisi gibi hikaye sahibine mesaj gitmiyor.

Bu özellik sayesinde bir kişinin hikayesine alev atıp görüldü yemek gibi bir derdimiz kalmıyor. İstersek birinin hikayesini sessizce beğenip geçebiliyoruz. Hikayenin sahibi ise bizim beğendiğimizi görüyor ve isterse bir reaksiyon verebiliyor.

Instagram hikaye beğenme özelliği sundu
Instagram hikaye beğenme özelliği sundu

Instagram Günlük Zaman Sınırında Değişiklik Yaptı!

Daha önce Instagram, kullanıcıları için günlük 10 dakikadan başlayan günlük zaman sınırlamasında değişiklik yaptı ve insanların uygulamayı daha fazla kullandığını gösterdi. Belirlediğimiz süre kadar uygulama içerisinde zaman geçirdiğimizde bizi uyaran ve “Mola Ver” diyen Instagram, artık zaman sınırını 10 dakika yerine 30 dakikaya çıkardı.

Daha önce limitler içerisinde en düşük 10 dakika seçilebiliyordu ve seçenlere 10 dakika zaman geçirdikten sonra uyarı gidiyordu, artık en düşük 30 dakika sonra uyarı gelecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.