Instagram dinlen diyecek!

Instagram dinlen

Instagram dinlen diyecek!

ABONE OL 

En popüler sosyal medya platformlarından olan Instagram, kullanıcılarına uzun kullanım süresinin ardından ”Ara ver” uyarısı verecek. Bu da saatlerce Instagram‘da vakit geçiren kişileri yakından ilgilendiriyor.

Instagram Dinlen Uyarısı Verecek

Geçtiğimiz günlerde erişim problemi yaşayarak gündeme gelen Instagram bu defada uzun süre platformda vakit geçiren kullanıcılara yönelik bir gelişme üzerinde çalışıyor. Bu gelişmenin bir uyarı olması planlanıyor. Saatlerce Instagram’da vakit geçiren kullanıcılara ”Ara ver” minvalinde bir uyarı gönderilecek.

Bu da kullanıcıların gerek göz gerekse zihinsel olarak dinlenmelerini hedefliyor. Yakın zamanda Instagram’ın çocuk kullanıcılarına yönelik bir platform geliştireceği söyleniyordu. Ancak bu söylentiler boşa çıktı ve Instagram’ın yeni planı ortaya çıkmış oldu.

Instagram dinlen diyecek!

Instagram Hikayeler’e Ücretli Abonelik Sistemi Duyurulabilir

Instagram Hikayeler özelliği Instagram‘ın en sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Instagram‘da bu sebepten dolayı yeni bir özellik olarak kullanıcılarına ”ücretli abonelik sistemi” sunmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Eğer bu özellik hayata geçirilirse Instagram kullanıcıları ‘kendisine ücretli bir şekilde abone olan takipçilerine özel hikayeler paylaşabilecek.

Tabii bu özelliğin her kullanıcıya değil belirli bir takipçiye ulaşmış kullanıcılara sunulması bekleniyor. Henüz test aşamasında olan özelliğin ne zaman karşımıza çıkacağı ise belirsizliğini koruyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir