IMARO CoinMarketCap ve CoinGecko sinyalleri verdi!

IMARO CoinMarketCap

IMARO CoinMarketCap ve CoinGecko sinyalleri verdi!

ABONE OL 

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan ve kısa süre içerisinde kendi topluluğunu oluşturma başarısı gösteren I’m Aro (IMARO), yakında CoinMarketCap ve CoinGecko platformlarında listelenecek.

IMARO CoinMarketCap ve CoinGecko Listelemesi Geliyor

Ülkemizden çıkan ve topluluk odaklı olarak ilerleme sağlayan memecoin IMARO, gelişim sağlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda 1 milyar adet olan arzı 666 milyon adet düşürerek büyük bir yakım gerçekleştiren IMARO’nun kurucusu Metin Redjepi yeni açıklamalarda bulundu.

Dün düzenlenen Telegram canlı sohbet yayında IMARO’nun CoinMarketCap ve CoinGecko platformlarında listelenmesi için başvuruda bulunduklarını ve 4 iş günü içerisinde başvurunun sonuçlanacağını belirtti.

Bir oyun geliştirildiğini ve kullanıma sunulduğu ifade eden Redjepi, geliştirmelerin süreceğini, yakında da yerli bir kripto para borsasında listelemenin gerçekleştireceğini açıklandı.

IMARO anlık olarak 0.001587 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

IMARO Yakım Yaptı ve Rekor Miktar Yakıldı

I’m Aro (IMARO) olarak duyurulan ve kısa sürede yaşadığı yükselişle dikkatleri çekmeyi başaran yerli memecoin projesi, dün akşam saatlerinde toplam arzın yüzde 33.33‘lük kısmını yaktı. Toplamda değeri 1.25 milyon doları aşan 333.363.456 adetlik IMARO yakılmış oldu.

1 milyar adet olan arz bu yakımla birlikte 666 milyon adete geriledi. Haber yazıldığı sırada 0.0026 dolar fiyatıyla alıcı bulan IMARO, topluluğu ile birlikte global bir memecoin olmayı hedefliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir