IMARO ATH tazelemeye hazırlanıyor! Yeni rekor

IMARO ATH

IMARO ATH tazelemeye hazırlanıyor! Yeni rekor

ABONE OL 

Yerli memecoin projesi IMARO, yakın zamanda Bitci borsasında listelenecek. Listeleme yaklaşırken IMARO fiyatı da yükselmeye devam ediyor.

IMARO ATH Tazeleyecek

Yerli memecoin projesi olarak 31 Mart akşamı ortaya çıkan I’m Aro (IMARO), fiyat olarak son günlerde yükselişini sürdürüyor. 0.008 dolar olan tüm zamanların rekorunun (ATH) yakında egale edilerek geride bırakılması bekleniyor.

Kısa sürede ciddi bir topluluk haline gelen IMARO, 24 Mayıs’tan bu yana yükselişini sürdürüyor. 24 Mayıs tarihinde 0.00136 dolar olan fiyat haber yazıldığı sırada 0.007 dolar olarak kayıtlara geçti. Yaklaşık 10 gün gibi bir sürede yaklaşık 5 kat yükselen IMARO, yerli yatırımcılar başta olmak üzere memecoin yatırımcılarının ilgisini çekiyor.

IMARO listelendi

IMARO Bitci Listelemesi Duyuruldu

Yerli memecoin projesi olan I’m Aro (IMARO), bugün içerisinde CoinGecko platformunda listelendi. Bu listelemenin hemen ardından 14:53’te yapılan açıklamada Bitci borsasında listeleneceği duyurulmuştu.

Yatırımcıları tarafından uzun süredir beklenen listeleme haberi bugün duyuruldu. Yapılan açıklamalara göre listeleme detayları şu şekilde olacak:

  • Yatırma: 6 Haziran saat 14.53
  • Listeleme: 7 Haziran saat 14.53
  • Çekme: 8 Haziran saat 14.53

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir