İki ana kameralı telefonlar geliyor!

 İki ana kameralı telefonlar geliyor!

Akıllı telefonlar gün geçtikçe değişmeye devam ediyor. Daha önce arka kısmında yalnızca bir ana kamera bulunan akıllı telefon şimdilerde ultra geniş açı kamerası, makro, mikro, telefoto kameralarıyla daha donanımlı hale geldi. Digital Chat Station iddiasına göre bu yıl içerisinde iki ana kameralı telefonlar karşımıza çıkacak.

İki Ana Kameralı Telefonlar Üretilecek!

Digital Chat Station yaptığı sızıntılarla başarısını defalarca kez kanıtlamış bir analist olarak biliniyor. Şimdi ise ortaya attığı iddia ile bu yıl içerisinde en az iki adet akıllı telefonun iki ana kameraya sahip olarak duyurulacağını söyledi.

Başta Mi 11 Ultra olmak üzere arka kısmında iki ana kamera ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan akıllı telefonların arka kasasının bir kısmı tamamen kameralar ile dolu olacak. Ancak bu iki ana kameralı telefonlar dünyada bir ilk olmayacak. Çünkü daha önceden Meizu Pro 7 modelinde iki ana kamera bulunuyordu.

Muhtemel Mi 11 Ultra Özellikleri

Filipinli bir YouTuber M2012K1G model numaralı Mi 11 Ultra‘yı paylaştığı bir videoda gösterdi. Tasarımını detaylı bir şekilde gösteren YouTuber kısa süre içerisinde videoyu kaldırdı.

6.8 inç OLED ekran ve üzerinde 20 megapiksel ön kamera sahip olması beklenen akıllı telefon gücünü Snapdragon 888‘den alması bekleniyor. 67W kablolu, 67W kablosuz ve 10W ters kablosuz şarj desteğine sahip 5.000 mAh bataryası ile kutusundan çıkması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir