Huawei P50 serisi tanıtım tarihi sızdırıldı

Huawei P50 serisi

Huawei P50 serisi tanıtım tarihi sızdırıldı

ABONE OL 

Huawei‘nin sevilen ‘P‘ isimli akıllı telefon serisine devam edeceği ortaya çıktı. Serinin en güncel versiyonu P50‘nin tanıtım tarihi sızdırıldı. Twitter üzerinden yapılan sızıntı yalnızca Huawei P50 serisini değil birçok ürünün tanıtım tarihini de içeriyor.

İşte Huawei P50 Serisi Tanıtım Tarihi

Twitter‘da ‘RODENT950‘ isimli kullanıcı tarafından birçok Huawei cihazına dair sızıntılar yapıldı. İlk olarak EKG destekli Huawei Watch GT 2 Pro modelinin 21 Aralık tarihinde duyurulacağını söyleyen ‘RODENT950‘ ay sonunda yeni bir etkinlikle yeni cihazlarında duyurulacağını söyledi.

Huawei P50 serisi

Huawei P50 serisinin mart ayında duyurulacağını söyledi. P50 serisinin etkinliğinde Android 11 temelli EMUI 11.1 güncellemesi de duyurulacak. Nisan sonrasında ise MatePad Pro 2 modelini duyurulacağını söyleyen Twitter kullanıcısı, Nova 8 serisinin de aralık ayında, V40 modelinin de ocak ayında duyurulacağını söyledi.

3 Huawei Modeli EMUI 11 Güncellemesi Almaya Başladı

EMUI 11, ülkemizdeki Huawei P40, P40 Pro ve Mate 30 Pro modellerine gönderildi. Kendi işletim sistemini geliştiren Huawei, güncelleme gönderdiği akıllı telefonlarında hala ‘Powered by Android‘ ibaresini ekliyor. Önümüzdeki zamanlarda periyotlar halinde HarmonyOS işletim sistemine geçilmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.