Huawei P50 Pro tasarımı ortaya çıktı

Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro tasarımı ortaya çıktı

ABONE OL 

Huawei‘nin üzerinde çalıştığı P50 serisinin Pro modeline dair sızıntı ortaya çıktı. Bu sızıntı telefonun tasarımını gösteriyor. Oneleaks tarafından paylaşılan P50 Pro tasarımının P40 Pro tasarımdan daha küçük olacağı da detay olarak belirtilmiş.

Huawei P50 Pro Tasarımı Sızdırıldı!

Köşeli bir tasarımı sürdüren Huawei P50 Pro‘nun 6.6 inç ekranla karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. Serinin bir önceki üyesi ile karşılaştırıldığında tek ön kamera ile karşımıza çıkacak olan P50 Pro’nun gücü Kirin 9000 ile sağlanacak.

Huawei P50 Pro tasarımı

Hakkında daha fazla özellik detayı bulunmayan akıllı telefona dair yeni sızıntılar paylaşıldığında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Huawei Honor’u Sattı

Amerika Birleşik Devletleri ambargosu sebebiyle çalışma şartları giderek zorlaşan Huawei, yalnıza Huawei markası için değil Honor markası içinde çıkış yolları arıyordu. Şartlar giderek zorlaşırken Honor’u satmayı planlayan Çinli teknoloji devi Huawei, Honor’u Shenzhen Zhixin New Information Technology isimli teknoloji şirketine sattı. Satış için 15.2 milyar dolar ödeme yapıldığı iddia ediliyor.

Satın alımı gerçekleştiren Shenzhen Zhixin New Information Technology şirketi yaklaşık 30 şirketten oluşan bir konsorsiyumdan oluşuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir