Huawei Mate 40 serisi hızlı şarj kapasitesi ortaya çıktı

Huawei Mate 40 serisi

Huawei Mate 40 serisi hızlı şarj kapasitesi ortaya çıktı

ABONE OL 

Huawei‘nin amiral gemisi serisinin yeni üyeleri, Huawei hayranları tarafından merakla bekleniyor. Bekleyiş sürerken akıllı telefonlara dair yeni detaylar ortaya çıkıyor. Özellikle hızlı şarj desteğinin kapasitesi birçok Mate 40 bekleyen kullanıcıyı heyecanlandırdı.

Huawei Mate 40 Serisi Muhtemel Özellikleri

Kirin 9000 işlemciden gücünü alması beklenen Mate 40 serisi EMUI 11 kullanıcı arayüzü ile kutusundan çıkacak. Huawei Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus olmak üzere 3 farklı telefonun oluşturduğu akıllı telefon serisinin hızlı şarj kapasitesi rakiplerine ciddi fark atmasını sağlayabilir.

Huawei Mate 40 serisi

Huawei Mate 40 ailesi hızlı şarj kapasitesi ortaya çıktı. 66W hızlı şarj desteğine sahip olacak olan modeller rakipleriyle olan rekabetini bir hayli kızıştıracak. Batarya olarak sırasıyla 4.300 mAh, 4.600 mAh ve 5.000 mAh kapasitelerine sahip olmaları bekleniyor.

Hızlı Şarj Rekabeti Kızışıyor

Huawei ve Xiaomi şirketleri şarj ve batarya konusunda çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Ortaya çıkan bilgiler ışığında şirketlerin hızlı şarj desteğini 100W ve 120W seviyelerine çıkarmaya çalıştığı biliniyor. Hatta Xiaomi’nin çok yakın zamanda 120W hızlı şarj destekli bir model tanıtacağı da biliniyor. Ancak bunlar sadece bilgiden ibaretken bir haber Huawei’nin yeni çıkacak olan Mate 40 serisinin hızlı şarj desteği için geldi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir