Huawei hızlı şarj üzerinde çalışıyor

Huawei hızlı şarj

Huawei hızlı şarj üzerinde çalışıyor

ABONE OL 

Huawei akıllı telefon sektöründe şu sıralar gerilemiş olsa da çalışmalarını tam gaz sürdürmeye devam ediyor. Gelen sızıntılara göre şirket 90W hızlı şarj üzerinde çalışıyor.

Huawei Hızlı Şarj Kapasitesini Artırıyor!

Digital Chat Station tarafından yapılan sızıntıya göre Huawei 90W hızlı şarj desteği üzerinde çalışıyor. Son olarak Mate 40 serisinde 66W Super Charge isimli bir hızlı şarj desteği sunan Çin merkezli teknoloji şirketi şimdilerde hızlı şarj teknolojisine yoğunlaşmış durumda.

Gelen iddialara göre şirket 90W hızlı şarj desteğini P50 serisinde sunmaya başlayacak. Ancak bir diğer iddiaya göre P50 serisinde 66W hızlı şarj desteği sunulacak.

Huawei hızlı şarj üzerinde çalışıyor

İşte Huawei P50 Tasarımı!

Huawei P50 modelinin tasarım sızıntıları karşımıza çıktı. Pembe bir kasa tasarımıyla görünen akıllı telefon iki büyük yuvarlak kamera tasarıma sahip. Benzer bir tasarım, Huawei tarafından satılan Honor şirketinin satışa sunduğu 50 serisinde yer alıyor. Huawei P50 modelinin 4G ve 5G olmak üzere iki farklı versiyonu olacak.

Her iki sürüm için farklı işlemciler kullanılacak. Snapdragon 888 ve Kirin 9000 işlemci modelleri iki 4G ve 5G olmak üzere iki farklı versiyon karşımıza çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.