HP DRAM V6 otomatik overclock yapıyor

   HP DRAM V6 otomatik overclock yapıyor

  HP DRAM V6 otomatik overclock yapıyor. Bilgisayar platformu için en son performans canavarı olan HP DRAM V6 belleğinin sloganı “TUTKU, HIZ ve UYUMSUZ”.

  HP DRAM V6 Performans Faktörleri

  Öncelikle bu RAM ağır işler için yapıldığını hatırlatalım, HP’nin yeni RAM’i 4000 MHz gücüne kadar çıkıyor. RAM kırmızı, siyah ve mavi renklerde piyasaya sürülüyor.

  Her renk farklı bir MHz hızını temsil ediyor. Siyah olan (DDR4 8GB), 3200MHz / 3466MHz / 3600MHz standart frekansları ve 4000MHz hız aşırtma frekansı sağlayan en yüksek performansa sahiptir.

  Tomb Raider’ı normal bir RAM ile açarsanız ve bununla açarsanız HP’nin daha önde olduğunu fark edersiniz. Maalesef bu fark GTA 5 gibi bir oyunda gözle görülür şekilde olmuyor.

  HP V6 Siyah modeli, tek tıklamayla hız aşırtma işlemini yapmaya başlıyor, bu da özellikle hız aşırtmayı kullanmayan oyuncular için kullanıcı dostudur. RAM RGB içermiyor, RAM’in kapasitesi 16GB / 32GB şeklinde oluşturuldu. Bu güç RAM’i ısıtıyor bunun için ise RAM’in etrafı titanyum kasa ile kaplı.

  HP DRAM V6 Performans Testi

  Testin tamamı bellek okuma, yazma, kopyalama ve gecikmeyi içeriyor ve tüm donanım bilgileri yazıyor. RAM’lerin skorları 2666MHz / 3600MHz / 4000MHz (overclock) olmak üzere 3 farklı frekansta test edildi.

  Sonuç

  V6 serisi kesinlikle mükemmel performans arayan oyuncular ve üst düzey kullanıcılar için en iyi seçeneklerden biridir.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir