House of the Dragon rekorla başladı!

House of the Dragon rekorla başladı!

House of the Dragon rekorla başladı!

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde HBO Max dijital platformunda yayınlanan Game of Thrones: House of the Dragon, açılışı rekor kırarak yaptı.

House of the Dragon Rekorla Başladı!

İlk bölümü ile HBO tarihine geçen dizinin en az Game of Thrones kadar akılda ve ekranlarda kalıcı olması bekleniyor. 2 yıl önce duyurulan ve çekimleri uzun bir süredir devam eden, Fire and Blood eseri üzerine Targaryen ailesinin geçmişine odaklanacak olan dizi Game of Thrones evreninden 300 yıl öncesinde geçiyor.

Dizi, HBO tarihine açılış rekoru ile girniş oldu. İlk bölüm yalnızca ABD ekranlarında 10 milyon kişi tarafından izlendi ve ilk bölümü ile HBO rekoru kırıldı. Dizi ayrıca Twitter Trend Topic listesinde ve Google Trendler’de 14 saat boyunca 1. sırada yer aldı.

House of The Dragon İnceleme Puanları Açıklandı

Tomatoes üzerinden ortalama 81 puan alan dizi Metacritic üzerinden 69 puan ortalamasında kaldı. 21 Ağustos tarihinde BluTV platformunda yayınlanacak olan House of The Dragon dizisi, Game of Thrones’tan 300 yıl öncesinde geçecek ve 10 bölüm sürecek. Yönetmen koltuğunda Miguel Sapochnik, senaryo kısmında ise Ryan J. Condal bizleri karşılıyor.

Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle: Matt Smith (Daemon Targaryen), Paddy Considine (Viserys Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Emma D’Arcy (Rhaenyra Targaryen), Ryan Corr, Jefferson Hall, David Horovitch, Graham McTavish, Matthew Needham, Bill Paterson ve Gavin Spokes

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir