Honor Snapdragon 888’li model ile gelecek!

 Honor Snapdragon 888’li model ile gelecek!

Huawei tarafından satılan Honor, bir çıkış yakalayarak Huawei‘yi geride bırakmak istiyor. Daha önce şirket CEO’su tarafından yapılan açıklamalarla da belirtilen bu hedefe ulaşmak için büyük hamleler geliyor. İddialara göre Honor, temmuz ayında Snapdragon 888 destekli bir model ve katlanabilir akıllı telefon duyuracak.

Honor Snapdragon 888 Destekli Model Sunacak

Honor hedeflerine ulaşmak için büyük çıkışlar yapmaya hazırlanıyor. Şirket, temmuz ayında Snapdragon 888 destekli bir amiral gemisi modeli ve bununla birlikte katlanabilir akıllı telefon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Huawei kadar yaptırıma maruz kalmayan Honor, birçok tedarikçi ile iş birliği kuruyor.

Özellikle kullanıcılarına Google tarafından üretilen Android işletim sistemi sunmak için çalışan Honor, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında yer almak istiyor.

Honor Snapdragon 888‘li model ile gelecek!

Honor Hedefini Açıkladı!

Yeni yıla hızlı bir giriş yapan ve yaptığı anlaşmalarla pazarın iddialı bir ismi olmaya aday olduğunu gösteren Honor, resmi bir açıklama yapılmış olmasa da muhtemelen Android lisansını alacak ve bu olay şirketin pazar payını arttıracak. CEO Zhao, kısa bir süre önce şirketin hedefini ise Huawei’yi telefon pazarında geçmek olduğunu açıkladı. Şimdilik biraz uçuk bir hayal gibi dursa da şirketin Android lisansı alması durumunda şirketin telefon pazarında Huawei şirketini geçmesi çok da imkansız durmuyor.

Honor şirketinin, 2021 senesi içerisinde Apple ve Huawei’nin önemli akıllı telefon modelleriyle rekabet edebilecek seviyede amiral gemisi akıllı telefonlar üretmek istedikleri CEO tarafından açıklandı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir