Honor 60 GeekBench’te göründü!

Honor 60 serisi tanıtım tarihi

Honor 60 GeekBench’te göründü!

ABONE OL 

1 Aralık‘ta karşımıza çıkacağı kesinleşmiş olan Honor 60 serisinin ilk modeli olan Honor 60‘ın özellikleri GeekBench‘te göründü. Akıllı telefonun dikkat çeken özelliklerine hep birlikte göz atacağız.

İşte Honor 60 Özellikleri

Akıllı telefonları performansına göre puanlandıran GeekBench sitesinde Honor 60 modelinin özellikleri göründü. Görünen özellikler arasında 12 GB RAM ve Snapdragon 778G+ işlemci modeli yer alıyor. Bu özellikleriyle tek ve çok çekirdekli testlerinden aldığı puan da görünen Honor 60 modeli tek çekirdekli testten 816 puan, çok çekirdekli testten 2.971 puan aldı.

Honor 60 GeekBench’te göründü!

Honor tarafından hazırlanan bir video Honor 60 serisinin tanıtım tarihini ortaya çıkmıştı. Yayınlanan videoya göre Honor 60 serisi, 1 Aralık tarihinde karşımıza çıkacak. Merakla beklenen akıllı telefon serisine dair daha önce de birkaç sızıntı ortaya çıkmıştı. Bu sızıntı bilgilere göre seri üç akıllı telefondan oluşacak.

Sızıntılara göre Honor 60, Honor 60 Pro ve Honor 60 SE modelleri seriyi oluşturacak. Ayrıca 100W seviyelerinde hızlı şarj desteğinin serideki modellerde yer alması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir