Honor 50 serisinin resmi tasarımları göründü

Honor 50 serisinin resmi tasarımları göründü

ABONE OL 

Honor‘un bugüne kadar defalarca kez sızıntısı ortaya çıkan 50 serisi, resmi tasarımlarla göründü.

İşte Honor 50 Serisinin Resmi Tasarımları!

Honor yakında ”50” ismini verdiği serisini duyuracak. Honor 50, Honor 50 Pro ve Honor 50 Pro Plus olmak üzere üç versiyon ile karşımıza çıkması beklenen serinin arka kasa tasarımı resmi olarak göründü. Bugüne kadar da neredeyse tüm teknik detayları görünen serisinin tasarımı da dikkatleri çekecek.

İki yuvarlak arka kamera detayı bulunan serinin ana kamerası üst tarafta, diğer kameraları ise hemen altında yer alıyor.

Honor 50 serisinin resmi tasarımları göründü

Honor 50 Serisinin Sızıntıları

Honor yakında Honor 50, Honor 50 Pro ve Honor 50 Pro Plus olmak üzere üç yeni model duyuracak. Ortaya çıkan bir şarj adaptörü sızıntısı tüm dikkatleri üzerine çekti. 100W hızlı şarj desteğine sahip olduğu görünen şarj adaptörünün üzerinde ”HONOR SuperCharge” yazmasıyla birlikte akıllara Honor 50 serisi geldi.

Honor 50 serisine dair hızlı şarj detayı!

Honor 50 serisinde yüksek hızlı şarj desteği sunulacağı kesinleşmişti. Daha önce başarısını kanıtlamış kaynaklar Honor 50 ve Honor 50 Pro‘nun 66W hızlı şarj desteğine sahip olmasına kesin gözüyle bakıyor. Honor 50 Pro Plus modelinin ise 100W hızlı şarj desteği sunması bekleniyor. Ortaya çıkan bu şarj adaptörünün de bu sayede Honor 50 Pro Plus modeline ait olduğu doğrulanmış oldu.

Honor Almanya‘nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Honor 50 serisini iyi üyesi geçtiğimiz hafta duyurulan Snapdragon 778G‘den gücünü alacak. Honor 50 Pro Plus modelinin ise Snapdragon 888’den gücünü almasına kesin gözüyle bakılıyor. Yine yapılan açıklamaya göre Honor 50 serisi Android ile kutusundan çıkacak. Yapılan bu açıklama kısa bir süre sonra silindi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir