HIMYM ve Friends’i Netflix’te izlemek için son günler

HIMYM ve Friends'i Netflix'te izlemek için son günler

HIMYM ve Friends’i Netflix’te izlemek için son günler

ABONE OL 

Netflix firmasının kült ve efsane diziler HIMYM ve Friends için aldığı lisans 31 Aralık tarihinde son buluyor. Bu yıl yine önemli sitcom dizilerinden biri olan Seinfeld‘i bünyesine katan Netflix, bu ay sonu itibariyle toplamda 3 dizisine veda ediyor. İşte detaylar:

HIMYM ve Friends Dizilerinin Netflix’teki Son Günleri

Biri 9 sezon ve 208 bölümden, diğeri 10 sezon ve 236 bölümden oluşan iki efsane dizi, bir yaş grubunun vazgeçilmezi, ‘en iyi sitcom hangisi‘ sorularının en önemli iki kahramanı Netflix platformunda daha kolay erişilebilir hale gelmişti. Bildiğimiz gibi Netflix, çok yüksek meblağlar ödemeden önemli yapımlara kolay bir şekilde ulaşıp izleyebileceğimiz bir platform olarak karşımıza çıkmıştı. Hobi haline gelen ve ‘Netflix and chill‘ gibi kalıplarla hayatımızın ciddi bir yerinde kendine yer bulan, özellikle pandemi döneminde çoğunluğun favorisi haline gelen platform, sitcom kategorisinin zirvesindeki iki yapımı bünyesine katarak önemli bir hizmet sağlamıştı.

HIMYM ve Friends'i Netflix'te izlemek için son günler
How I Met Your Mother / Friends

How I Met Your Mother – Friends

Bir adamın çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştıklarını anlatmaya başladığı ve 5 arkadaşın başından geçen olayların anlatıldığı sitcom dizisi How I Met Your Mother dizisi ve 6 kişilik bir arkadaş grubunun başından geçen maceraların anlatıldığı durum komedisi Friends, platformun en çok izlenen yapımları arasında geliyordu.

Platformdaki sayfalarında çıkan uyarılardan anladığımız kadarıyla HIMYM ve Friends dizileri 31 Aralık tarihi itibariyle Netflix platformunda yer almayacak. Aynı zamanda 2009 yapımı sitcom dizisi Modern Family de aynı tarihte platforma veda edecek dizilerden biri olacak.

HIMYM ve Friends'i Netflix'te izlemek için son günler

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir