Gulf Binance Tayland’dan lisans aldı!

Gulf Binance Tayland

Gulf Binance Tayland’dan lisans aldı!

ABONE OL 

Binance ve Gulf arasındaki iş birliği ile oluşturulan Gulf Binance, Tayland’da faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürmek için dijital varlık operatör lisansı aldı.

Gulf Binance Tayland Lisansını Aldı

Binance ve Gulf, güçlerini birleştirerek Tayland pazarında faaliyet göstermek için Gulf Binance girişimini kurmuştu. Bu girişim faaliyetlerini resmin bir şekilde sürdürmek için Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu‘na başvurmuştu.

Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu yapılan başvuruya olumlu karşıladı ve Gulf Binance şirketine dijital varlık operatör lisansı verdi. Bu da şirketin Tayland’da faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürebilmesi anlamına geliyor.

Binance’in 2023 yılının son çeyreğinde Tayland’daki faaliyetlerine başlaması bekleniyor.

Binance Kanada Pazarından Çekildi

Dünyanın en büyük ve hacimli kripto para borsalarından olan Binance, kripto paralara olan tutumu sebebiyle Kanada‘dan çekileceğini açıkladı. Kripto para düzenleme çalışmaları yürüten Kanada, ağır düzenlemelerle birlikte birçok şirketi zor durumda bırakmaya başladı.

Binance de bu şartlar sebebiyle Kanada pazarından çekileceğini duyurdu. Yapılan açıklamada Kanada’nın Binance için şu anda elverişsiz olduğu belirtildi. Bu da şirketin düzenlemelerden olumsuz etkilendiğini gösteriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir