GTA tüm oyunculara 500.000 dolar hediye ediyor

gta

GTA tüm oyunculara 500.000 dolar hediye ediyor

ABONE OL 

GTA Online, tüm oyuncularına Nisan ayı boyunca oyun içi 500.000 dolar hediye ediyor. Nisan güncellemesiyle kullanıcılarını şaşırtan GTA Online, bazı modlarda 3 kat para ve büyük indirimleri oyuncularına sunuyor.

GTA 5 oyununun çevrimiçi modu olan Online oyunu geliştirici Rockstar Games tarafından kullanıcı çekmeye devam ediyor. Popülerliği her gün biraz daha artan ve karantina günlerinde oyun oynamak isteyen kullanıcıların çok tercih ettiği oyun, gelişmeye ve güncellenmeye de devam ediyor.

Kullanıcıların ilgisini gören Rockstar Games de aynı şekilde karşılık vererek oyun için hediyeler veriyor.

Oyunda Los Santos haritasına kar getiren şirket, 1 Nisan’a özel April Fool’s güncellemesiyle oyunu oynayan herkese 500.000 dolar oyun için para hediye vereceğini de açıkladı.

GTA Online’da 500.000 dolar hediyeyi nasıl alırız?

Oyuncuların para ödülünü almak için lobiye katılmaları yetiyor. Çevrimiçi modda bir lobiye katılanlar Maze Bank hesabına yatan parayla hediyeyi alabiliyor.

Kullanıcılara sunulan bu hediye oyuncular tarafından hoş karşılandı. Rockstar Games’in bu tutumu oyuna gelmek isteyenler tarafından da takdir edildi.Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.