GTA 6 ne zaman PC için çıkacak?

GTA 6 ne zaman

GTA 6 ne zaman PC için çıkacak?

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde sızıntılarıyla karşımıza çıkan ve yakın zaman resmi fragmanı duyurulan GTA 6‘nın PC versiyonunun ne zaman çıkacağı merak edilmeye başlandı.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? PC Versiyonu Duyurulacak mı?

Yıllardır beklenen GTA 6 için resmi fragman yayınlandı. 2025 yılında karşımıza çıkacak olan oyunun PlayStation ve Xbox modellerine olan desteği resmi olarak açıklanmıştı. Ancak birçok oyunsever oyunun PC versiyonunu da merakla beklemeye başladı.

GTA 6 ne zaman PC için çıkacak? sorusunun yanıtını arayan oyunsever için birçok kaynaktan sızıntı paylaşıldı. Bu sızıntılara göre PC versiyonunun 2027 yılında kullanıma sunulması bekleniyor. Ancak bunun bir sızıntı olduğunu ve resmi bir tarih olmadığına dikkat etmek gerekiyor.

Oyunun geliştiricisi Rockstar Games, GTA 6 için şu ifadelerini kullandı:

Grand Theft Auto VI, Grand Theft Auto serisinin şimdiye kadarki en büyük, en sürükleyici evriminde Vice City’nin neonlarla kaplı sokaklarına ve ötesine ev sahipliği yapan Leonida eyaletine gidiyor.

GTA serisinin tüm oyunları bugüne kadar 400 milyondan fazla satılmıştı. En son çıkan GTA 5, 2013 yılında duyurulmuştu. 12 yıllık bekleyişin ardından oyunseverler 2025 yılında GTA 6‘ya kavuşmuş olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir