GTA 6 çıkacak mı? Rockstar Games yanıtladı

GTA 6 çıkacak mı? Rockstar Games yanıtladı

GTA 6 çıkacak mı? Rockstar Games yanıtladı

ABONE OL 

Rockstar Games bir GTA hayranının Twitter üzerinden sorduğu bir soruya Rockstar Games resmi destek hesabından yanıt verdi ve kullanıcıların son zamanlar sıklıkla sordukları GTA 6 çıkacak mı sorusuna bir açıklama yaptı.

Sony ve Microsoft’un yeni oyun konsollarını tanıtması ve birçok yeni oyunun ortaya çıkması akıllara bu soruyu getirdi. Şimdiye kadar tüm alanlarda en çok satan oyun olma başarısına sahip olan GTA 5 oyununun yapımcısı Rockstar Games’e de bu konuda birçok soru gelmiş olacak ki Twitter’dan bir açıklama yapılma gereği duyuldu. Açıklama yapmak için bir kullanıcının tweet’ine yanıt veren şirketin açıklaması oyunu bekleyenleri üzdü.

GTA 6 çıkacak mı? Rockstar Games yanıtladı

Bir oyuncunun “Bir sorunum var.” yazan tweet’ine “Nasıl bir sorunla karşılaşıyorsun?” şeklinde cevap veren destek hesabına “GTA 6 hakkında en küçük şeyler için bile çıldırıyorum. Sadece çıkıp çıkmayacağını merak ediyorum.” şeklinde yanıt geldi ve destek hesabı, “Bu konuda henüz bir haber yok. Resmi güncellemeler için lütfen Rockstar Newswire’ı takip etmeye devam edin.” açıklamasını yaptı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir