GTA 5 satış rakamları açıklandı!

GTA 5 satış rakamları

GTA 5 satış rakamları açıklandı!

ABONE OL 

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve oyunseverlerin büyük beğenisini toplayan GTA 5‘in bugüne kadar ki satış rakamları açıklandı. 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5 büyük ilgiyle hala oynanmaya devam ediliyor.

İşte GTA 5 Satış Rakamları!

2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5, bugüne kadar 140 milyondan fazla kopya sattı. 140 milyon adetlik satış Rockstar Games şirketine büyük katkı sağladı. Şaşırtıcı bir şekilde GTA 5‘in en çok ilgi gördüğü yıl ise 2020 oldu.

GTA 5 Online modu günümüzde hala güncelleme alıyor. 8. yılına giren oyun birçok oyunseverin gözdesi konumunda yer alıyor.

GTA 6 çıkacak mı? Rockstar Games yanıtladı
GTA 5 satış rakamları açıklandı!

GTA VI Hakkında Sevindiren Açıklama Yapılmıştı

Hamad, GTA Online’ın sürekli güçlenmesine rağmen Rockstar’ın tek oyunculu hikayeler anlatmaya ‘kesinlikle‘ devam edeceğini açıkladı. Bu da GTA serisinin altıncı oyunuyla devam edeceği anlamına geliyor.

Eylül ayında bir oyuncunun “Bir sorunum var.” yazan tweet’ine “Nasıl bir sorunla karşılaşıyorsun?” şeklinde cevap veren destek hesabına “GTA 6 hakkında en küçük şeyler için bile çıldırıyorum. Sadece çıkıp çıkmayacağını merak ediyorum.” şeklinde yanıt geldi ve destek hesabı, “Bu konuda henüz bir haber yok. Resmi güncellemeler için lütfen Rockstar Newswire’ı takip etmeye devam edin.” açıklamasını yapmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir