Grim Finance hacklendi! Kayıp 30 milyon dolar

Grim Finance hacklendi

Grim Finance hacklendi! Kayıp 30 milyon dolar

ABONE OL 

Yine bir siber saldırı haberi ve yine bu saldırıya maruz kalan bir DeFi projesi. Grim Finance hacklendi ve bu siber saldırı sonucunda 30 milyon dolarlık varlığın kaybedildiği açıklandı.

Grim Finance Hacklendi!

Grim Finance resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile siber saldırıya maruz kaldığını açıkladı. BeforeDeposit isimli bir özellik kullanılarak bu saldırının gerçekleştirildiği ve saldırının devamında 30 milyon dolarlık bir varlık çalındı. Yapılan açıklama da varlıkların tehlikede olduğu ve yatırımcıların çekim işlemleri yapması gerektiği ifade edildi.

Saldırının detayları da yine Grim Finance resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

BadgerDAO Hacklenmişti

DeFi platformu BadgerDAO (BADGER) siber saldırıya maruz kalmış ve bu saldırıda 10 milyon dolarlık varlığını kaybetmişti.

Yatırımcıların platforma girerken ekstra izin ekranları ile karşılaşmaları sonucunda bir siber saldırının yaşandığı anlaşılmıştı. Yatırımcı fonlarının siber saldırı sonucunda ele geçirildiği ve bu sayede 10 milyon dolarlık bir varlığın ele geçirildiği ortaya çıkmış ve henüz tutar belli olmasa da güçlü kaynaklara göre kaybın 10 milyon dolar olduğu ifade edilmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir