Grand Theft Auto 6 geliştirilme aşamasında

Grand Theft Auto 6 geliştirilme aşamasında

Grand Theft Auto 6 geliştirilme aşamasında

ABONE OL 

Grand Theft Auto 6 geliştirilme aşamasında çok uzak olmayan bir tarihte ise çıkması bekleniyor.Bu, dünyadaki çoğu oyuncunun dört gözle beklediği bir duyuru. 

Ne yazık ki, şirket içindeki sorunlar nedeniyle yakında hazır olmayacak olan bu yeni üretim hakkında çok fazla endişe var. Aynı zamanda, firmanın stüdyolarındaki çalışma koşullarının aydan aya dahada iyi hale geldiği görünüyor.

Rockstar Games’in resmi bir açıklamasıyla, büyük projelerinin şu anda üretimde olduğu. Ve firma bunun Grand Theft Auto’nun bir sonraki bölümü olduğunu belirtiyor.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları memnun edecek bir açıklama. Ancak bu açıklama birçok oyuncuyu endişelendiriyor.

Grand Theft Auto 6: Gelişiminin Başlangıcında Bir Oyun Mu?

Aslında, Rockstar, bir sonraki GTA 6’nın “boyut olarak mütevazı” olması gerektiğini (Rockstar standartlarına göre, sürekli olarak oyunun yeni içerikle beslenecek olması GTA 5’te olduğu gibi 40 GB’lardan 80 GB’lara yükselecek) söyledi.

Aylar boyunca güncellemelerle sürekli olarak yeni içeriklerle beslenecek olan “mütevazı” büyüklükteki bir oyunun duyurulması nedeniyle oyuncular endişelenmeyi bırakmadı. Buna paralel olarak şirket, oyunun geliştirilmesinin sadece başlangıçta olduğunu açıkladı.

Yani, GTA 6 konsollarımıza ulaşmaya hazır değil ve yakın bir tarihte olmayacak. GTA V’nin Eylül ayında 7 yılını kutlayacağını düşündüğünüzde başka bir endişe verici ifade. Rockstar Games haberleri hakkında birçok iyi bilgilendirilmiş site var ve bunlar, GTA 6’nın 2015’ten beri geliştirildiğini doğruladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.