Google Stadia 2K kalite ve PUBG geliyor

Google Stadia 2K kalite ve PUBG geliyor

ABONE OL 

Google Stadia 4K kalite ve yüzlerce oyunu destekliyor. Stadia 4k oyun akış desteğini bu senenin Mart ayında ekledi. Google’ın bulut oyun platformu başlangıçta 1080p yayın imkanı sunuyordu. Yeni seçeneği ile kullanıcılar 2k yani 1440p seçeneği ile oyunlarını oynayabilecekler.

Genellikle oyuncular 4k yerine 2k oynamayı tercih eder. Bunun sebebi ise kullandıkları donanımın 2k da daha akıcı olmasıdır. 1440p çözünürlüklü ekranınız veya telefonunuz var ise Google Stadia’nın oyunlarını oynayarak vakit geçirebilirsiniz. 2k kalite interneti iyi olmayan oyuncular için daha iyi olacak.

4K destekli donanıma sahip olsanız bile, internetiniz size zor zamanlar verdiğinde yine de 1440p oyun oynamaya geçebilirsiniz. Bu tür senaryolarda, yeni çözünürlük kesinlikle kullanışlı olacaktır.

GOOGLE STADİA KÜTÜPHANEYE YENİ OYUNLAR EKLİYOR

Arama motoru devi, sadece yeni çözünürlük özelliklerini duyurmanın yanı sıra Stadia kütüphanesine de birkaç oyun ekledi. Bu haftadan itibaren kullanıcılar artık Jotun: Valhalla Edition ve Sundered: Eldritch Edition olmak üzere iki yeni oyuna erişebilecekler. Birincisi 14,99 $ fiyat etiketi ile gelirken ikincisi sizi 19,99 $ fiyat etiketi ile gelecek.

Jotun ile, güzel animasyonlu dünyayı keşfederek İskandinav mitolojisi dünyasına girebilirsiniz. Sundered ise masaya göz alıcı 2D sanat deneyimi sunuyor. Google Stadia platformunda dört popüler başlık daha açıkladı. 16 Haziran’da mağazaya eklenecek olan The Elder Scrolls Online’ı bekliyoruz. Mortal Kombat 11: Aftermatch sürümü 59.99 dolarlık bir fiyat etiketi için zaten kütüphanede hazır bulunuyor.

Son olarak, PUBG Sıralamalı Modu ve The Crew 2: Hobbies’a bakıyoruz. PUBG’deki Sıralamalı Mod ile oyuncular artık oyunun tadını farklı bir kurallar dizisi altında çıkarabilirler. Yeni oyun modu toplam 64 oyuncuyu içerecek, kırmızı bölgeler ve Loot sisteminin değişikliği göze çarpıyor. Yeni oyun modunda kırmızı alanlar olmayacak ayrıca Loot sayısı arttırıldı. Ayrıca, bu modda hiçbir şekilde bot veya yapay zeka olmayacağından daha rekabetli hale gelecek.

Açık dünya bir yarış oyunu söz konusu olduğunda, The Crew 2 göze çarpan popüler oyunlardan biridir. Artık, 49,99 $ fiyat etiketi için Stadia’daki mağzada bulunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir