Google reklamları ile NFT hırsızlığı yapıldı!

NFT hırsızlığı

Google reklamları ile NFT hırsızlığı yapıldı!

ABONE OL 

Google reklamları kullanılarak NFT sahiplerinin NFT’lerine yönelik bir saldırı düzenlendi. Saldırıda NFT yatırımcıları arasında tanınan NFT God isimli Twitter kullanıcısı mağdur oldu.

Google Reklamları Kullanılarak NFT Hırsızlığı Yapıldı

NFT God olarak Twitter’da tanınan ve 91 bin takipçisi olan NFT yatırımcısı, Google’da yaptığı bir arama sonucunda karşısına çıkan reklam bağlantısına tıkladı. Bu bağlantıya tıklamasının sonucunda sahip olduğu NFT’leri kaybetti.

Phishing (Oltalama) yöntemi mağduru olan yatırımcı, yaptığı açıklamada tüm hesaplarına olan erişimini kaybettiğini açıkladı. Yaşadığı süreçleri bir tweet serisi ile paylaşan NFT God, her şeye yeniden başlaması gerektiğini ifade ederek tweet serisi sonlandırdı.

Hackerlar
Google reklamları ile NFT hırsızlığı yapıldı!

Twitter NFT’leri Tweet’lere Entegre Edecek

Twitter, kripto para sektörünü yakından takip eden şirketler arasında yer alıyor. Daha önce Bitcoin ile bahşiş sistemini duyuran ve kullanıcılarına sunan Twitter şimdi de NFT’leri tweet’lere ekleme üzerinde çalışıyor.

Twitter’a eklenecek özelliklerin çalışmalar hakkında bilgi veren geliştirici hesabı Twitter Dev, NFT müjdesini de kullanıcılarına vermiş oldu. Paylaştığı tweet ile bir ön gösterim de sağlayan Twitter Dev, şimdiden merakları uyandırdı.

NFT yatırımcılarını da sevindiren bu gelişmenin ne zaman karşımıza çıkacağı ise açıklanmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir