Google kullanılmayan hesapları siliyor! Dikkat edilmesi gerekenler

Google kullanılmayan hesaplar

Google kullanılmayan hesapları siliyor! Dikkat edilmesi gerekenler

ABONE OL 

Google tarafından yapılan açıklama ile kullanılmayan Google hesaplarının kaldırılacağı belirtildi. 2 yıldan uzun süredir kullanılmayan Google hesapları kalıcı olarak kaldırılacak.

Google Kullanılmayan Hesapları Kaldırmaya Hazırlanıyor

Google, aldığı kritik bir kararla 2 yıldan uzun süredir kullanılmayan Google hesaplarını kaldıracağını açıkladı. Kaldırılacak Google hesaplarında e-posta, fotoğraflar ve belgeler tümüyle kaldırılmış olacak.

Yapılan açıklamada 1 Aralık tarihinden itibaren silme işlemlerinin başlayacağı belirtildi. Google silinecek hesaplara bir e-posta gönderecek. Oradaki ilgili adımları izleyen kullanıcıların hesapları kapatılmayacak.

Ayrıca iki yıldan uzun süredir kullanılmayan ancak hediye koduna veya herhangi bir aboneliğe sahip olan hesapların da kapatılmayacağı belirtildi.

Google ofisten çalışanlara Covid-19 için nasıl önlem alıyor?

Google Apple’a Devasa Bir Ödeme Yapıyor

Apple‘ın elde ettiği gelirlerin devasa olduğu neredeyse herkes tarafından bilinirken bir veri daha ortaya çıktı. Bilindiği gibi iPhone modellerinde yerleşik olarak gelen arama motoru Google. Bu yerleşiklik durumu için Google’ın Apple’a yaklaşık 20 milyar dolar ödediği ortaya çıktı.

Bir finansal analist tarafından paylaşılan veri ile birlikte ortaya çıkan bilgi ağızları açık bıraktı. 2 yıl önce yine benzer bir sızıntı ortaya çıkmış ve yaklaşık 10 milyar dolarlık bir ödeme yapıldığı ortaya çıkmıştı.

Google’ın arama motorları arasındaki liderliği sarsılmadan sürmeye devam ediyor. Liderliğini korumak isteyen Google Apple’a bu sebepten dolayı ödeme yapmaya devam ediyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir