Google Fotoğraflar’a ücretli özellikler geliyor

Google Fotoğraflar'a ücretli özellikler geliyor

Google Fotoğraflar’a ücretli özellikler geliyor

ABONE OL 

Google Fotoğraflar uygulamasında düzenlediğimiz fotoğraflarımızda kullanabilmemiz için ücretli ek özellikler getiriliyor.

Google Fotoğraflar, Editing Suite'te Ücretli Renkli Pop Özelliği Sunuyor

Google, kullanıcıların geçen ay uygulamadaki resimlerini doğrudan düzenlemelerine olanak tanıyan yeni özellikler ve daha ayrıntılı kontroller içeren yeni bir düzenleyici tanıttı. Kullanıcıların fotoğraflarında değişiklik yapmasına olanak tanıyan Enhance ve Color Pop gibi eklentiler sunan şirketin bir sözcüsü, artık kullanıcıların herhangi bir fotoğrafa ekleyebilecekleri Color Pop özelliğine, yalnızca derinlik bilgisine sahip olanlarla sınırlamadan yeni seçenek eklediğini doğruladı. Bu yeni ücretli Color Pop özelliğini kullanmak için, Google Fotoğraflar kullanıcılarının Google One aboneliği satın alması gerekecek. Rapor, Google’ın düzenleme paketinde ücretli bir plan gerektirebilecek daha fazla araç sunmayı planladığını gösteriyor.

Şirket Sözcüsünden Google Fotoğraflar Açıklaması

Google sözcüsü, “Google Fotoğraflar’da, Color Pop, derinlik bilgisi içeren fotoğraflar için (portre modu gibi) herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği bir özelliktir. Bu yılın başlarında başlayan ve devam eden sunumun bir parçası olarak, Google One üyeleri özelliği derinlik bilgisi olmayanlar da dahil olmak üzere daha fazla insan fotoğraflarına yeni özellikleri uygulayabilir.” dedi.

Google ve Youtube Ne Kadar Kazanıyor? İşte Reklam Gelirleri

Açıklanan verilere göre üçüncü çeyrekte Google 37.1 milyar dolar, Youtube ise 5 milyar dolarlık reklam geliri elde etti. Google geçen sene aynı dönemde 34 milyar dolar kazanmışken Youtube ise 3.8 milyar dolar kazanmıştı. Alphabet ise geçen yıl aynı döneme oranla yüzde 14 daha fazla gelir elde ederek pandemi döneminden çok fazla etkilenmediğini göstermiş oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir