Google Cloud Solana anlaşmasını duyurdu!

Google Cloud Solana anlaşma

Google Cloud Solana anlaşmasını duyurdu!

ABONE OL 

Google, daha önceden açıkladığı kripto para ile ödeme alma konusunda yeni açıklamalar yaptı. Bu açıklamalarda Solana anlaşması da duyurulmuş oldu.

Google Cloud Solana ile Anlaştı

Google Cloud, Solana ile bir anlaşma yaptı. Bu anlaşmaya göre Google Cloud, Solana ağı kullanacak. Daha önceden kripto para ödemesi alacağını duyuran Google Cloud, Coinbase ile bu konuda bir anlaşma yaptıklarını açıklamıştı.

Şimdi de Solana açıklaması yapıldı ve muhtemel ödeme yöntemleri arasında Solana (SOL) da yer alacak. Bu açıklamanın yapılmasıyla birlikte SOL fiyatı 34.5 dolar seviyelerinden 38.8 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Google Cloud Solana anlaşmasını duyurdu!

Google Kripto Para ile Ödeme Almaya Başlayacak

Kripto para ile ödeme konusunda birçok şirket henüz bir adım atmamışken Google bu konuda hızlı bir adım attı. Sunmuş olduğu Cloud hizmetinin bedeli kripto para ile ödemek isteyen kullanıcılar, yakın zamanda bu isteklerini gerçekleştirebilecek.

Google, Coinbase ile anlaşma sağlayarak yalnızca kripto para ile ödeme değil kripto para saklama konusunda adım atmış oldu. Coinbase‘in sunmuş olduğu Coinbase Prime hizmeti ile kripto para saklama hizmeti de yine Google tarafından kullanıcılara sunulacak.

Bu hizmetin 2023 yılında kullanıma sunulması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir