Google Cloud LayerZero iş birliği duyuruldu!

Google Cloud LayerZero

Google Cloud LayerZero iş birliği duyuruldu!

ABONE OL 

Google, Cloud şirketi aracılığıyla birçok kripto para şirketiyle iş birliğine gitmişti. Bu iş birliklerine son olarak LayerZero iş birliği eklendi.

Google Cloud LayerZero ile Anlaştı

Google, geçtiğimiz haftalarda yapılan El Salvador iş birliği ile bir devletin eğitim ve sağlık sistemlerinin bulut ortamına taşıyacak. Dünya üzerinde büyük bir ilgi gören bu iş birliğinin ardından LayerZero isimli kripto para şirketiyle iş birliği yapıldığı açıklandı.

Google Cloud ile LayerZero arasındaki bu iş birliği ile Blockchain ağları arasındaki verileri Google Cloud tarafından doğrulanacak. Google Cloud, daha önce de Polygon, Solana ve Aptos ile iş birliği yapmıştı.

El Salvador Google Cloud İş Birliği Duyurulmuştu

El Salvador yaptığı hamlelerle dünyada isminden sık sık söz ettirmeye başlamıştı. El Salvador Devlet Başkanı Nayip Bukele, ülkesindeki teknolojik dönüşümü sürdürmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda Bitcoin’i resmi para birimi ilan eden El Salvador, bu hamlesiyle birlikte turizm gelirlerini de ciddi oranda artırmıştı. Bitcoin konusunda kararlı olan ve aktif bir şekilde Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kullanan El Salvador, son olarak Google Cloud ile anlaşmıştı.

Bu iş birliği sonrasında başta eğitim ve sağlık olmak üzere çeşitli alanlarda veri saklama ve işleme hizmeti Google tarafından sağlanmış olacak. Bu da El Salvador‘un bir kez daha gündeme gelmesini sağlamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir