Gizemli Ethereum transfer ücreti Ethereum madencilerine dağıtılacak

   Gizemli Ethereum transfer ücreti Ethereum madencilerine dağıtılacak

  Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 3 tane gizemli Ethereum transferi için iki defa 2.5 milyon dolar bir defa da 545 bin dolar olmak üzere toplam 5.6 milyon dolardan fazla işlem ücreti ödendi. Bu transferlerin kimler tarafından ne amaçla gerçekleştirildiği bilinmiyor.

  Yüksek Ethereum Transfer Ücreti Dikkatleri Çekmişti

  Gerçekleştirilen astronomik ücretli transferlerin ücretlerinin tüm Ethereum madencilerine dağıtılacağı açıklandı. 2.5 milyon dolar değerindeki transfer ücretini Ethermine isimli madencilik şirketine gitmişti. Ethermine tarafından yapılan açıklamalara göre işlemi gerçekleştiren kişinin kendilerine ulaşmaları halinde yanlış işlem gerçekleştirildiğini varsayarak geri ödeyebileceklerini belirtti. Ayrıca bu işlemi gerçekleştiren kullanıcıya da yeterli zaman tanıdıklarını da açıklamalarına ekledi.

  Ethermine transferi gerçekleştiren kişiyi hala beklediğini de belirtti. Gerçekleştirilen üç işlemde oldukça ses getirmişti. Ethereum kurucusu Vitalik Buterin‘de konu hakkında açıklama yapmıştı.

  Sosyal medyada bu işlemlerin yanlışlıkla yapıldığı konuşulsa da Vitalik Buterin‘e göre bu işlemleri hackerlar yaptı. Kripto para borsalarının cüzdanlarının bir kısmına erişebilen hackerlar gönderim yapabilecekleri miktarlar düşük olduğu için cüzdanların içini transfer ücretlerini yüksek ödeyerek boşalttı.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  1 Yorum

  • mantıklı

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir