Samsung Galaxy Z Flip 3 hakkındaki tüm sızıntılar!

 Samsung Galaxy Z Flip 3 hakkındaki tüm sızıntılar!

Samsung‘un akıllı telefon sektörüne yapmış olduğu en büyük katkılardan olan katlanabilir akıllı telefonlara bir yenisi ekleniyor. Galaxy Z Flip serisinin 3. üyesine dair ortaya bir sürü detay çıktı.

Galaxy Z Flip 3 Muhtemel Özellikleri

Gücünü Snapdragon 888‘den alması beklenen akıllı telefonun 6.7 inç ve 6.9 inç arasında bir ekran büyüklüğüne sahip olması bekleniyor. Yalnızca tek bir modelle değil birkaç katlanabilir telefon modeli üzerinde çalışan Samsung, Galaxy Z Flip Lite ve Galaxy Z Fold 3 modellerini de duyurmaya hazırlanıyor.

Galaxy Z Flip 3 modelinin 120 Hz ekran yenileme hızına sahip Dynamics AMOLED ekranıyla karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. Ayrıca toza ve suya karşı diğer modellere göre daha dayanıklı olduğu da yine gelen iddialara arasında yer alıyor.

Kamera tasarımı olarak tıpkı Galaxy S21 serisinde olduğu gibi dikey ve çıkıntılı bir kamera yerleşiminin sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Fiyat olarak ise 1.499 dolar (11.145 TL + vergiler) fiyat etiketiyle karşımıza çıkması bekleniyor.

Galaxy Z Flip 3 muhtemel tasarımı

Samsung Galaxy Z Flip Lite Karşımıza Çıkacak

Daha önce yaptığı sızıntılarla isminden söz ettiren Ross Young, Galaxy Z Flip Lite isimli ve uygun fiyatlı olması beklenen bir modelin gelebileceğinden bahsetmişti. UTG ismi verilen ultra ince cam teknolojisini barındırması bekleniyor.

Samsung, satış konusunda bekleneni veremeyen Galaxy Z Flip modelinin daha uygun fiyatlı versiyonunu duyurarak satışları arttırmak istiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir