Galaxy Unpacked Part 2 etkinliği için tarih verildi!

Galaxy Unpacked Part 2

Galaxy Unpacked Part 2 etkinliği için tarih verildi!

ABONE OL 

Samsung, 2 yıldır akıllı telefon başta olmak üzere duyuracağı diğer tüm ürünlerini Galaxy Unpacked isimli etkinlik ile duyuruyordu. Bugün yapılan açıklama ile bu Galaxy Unpacked Part 2 etkinliğinin tarihi açıklandı.

İşte Galaxy Unpacked Part 2 Etkinliği Tarihi!

Samsung bugün resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Galaxy Unpacked Part 2 için tarih verdi. Bu açıklamaya göre etkinlik 20 Ekim‘de gerçekleşecek. Bu etkinlikte duyurulması beklenenler arasında Android 12 temelli One UI güncellemesi yer alıyor. Ayrıca Galaxy Z Flip3 modeli için yeni renk seçenekleri sunması bekleniyor.

Son zamanlarda sık sık sızıntılarıyla karşımıza çıkan Galaxy S22 serisine dair ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak Apple‘ın iPhone 13 serisini duyurmasıyla birlikte Samsung tarafından da bir hamle bekleniyor.

Galaxy Unpacked Part 2 etkinliği için tarih verildi!

Samsung Üçüncü Çeyrek Raporu Ses Getirecek

Tüm fiyat segmentlerine uygun akıllı telefon üreten Samsung, tüm kullanıcılara hitap ediyor. Bu da doğal olarak şirketin gelirini bir hayli yükseltiyor. Samsung önümüzdeki günlerde üçüncü çeyrek raporunu yayınlayacak. Bu raporun Samsung’un son 3 yılda duyurduğu tüm çeyrek raporlarından daha iyi olduğu ifade ediliyor.

Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 modellerini duyuran Samsung, her iki akıllı telefonundan da birer milyon adet sattı. Bu da beklentilerin bir hayli üstünde gelir elde edileceğini doğruluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.