Samsung Galaxy A70 One UI 2.5 güncellemesi almaya başladı

Galaxy A70 MIUI 2.5 güncellemesi

Samsung Galaxy A70 One UI 2.5 güncellemesi almaya başladı

ABONE OL 

Samsung akıllı telefonlarına yazılım güncellemeleri göndererek yükseltmeye devam ediyor. Kullanıcı arayüzü güncellemelerini büyük bir hassasiyetle geliştiren ve kullanıcılarına sunan Samsung, Galaxy A70 One UI 2.5 güncellemesini kullanıcılarına göndermeye başladı.

Galaxy A70 One UI 2.5 Güncellemesi Almaya Başlıyor

İlk olarak Ukrayna‘daki kullanıcılara verilen güncelleme yakında tüm Avrupa‘ya yayılacak. A705FNXXU5CTK isimli güncelleme 1.421 MB boyutunda. Samsung Galaxy A70 modeline sahip olan kullanıcıların güncellemelerini kontrol etmeleri gerekiyor.

One UI 2.5 güncellemesi kullanıcılara yenilenmiş klavye, konum bilgisi veren SOS mesajları, geliştirilmiş kamera performansı sunuyor.

Galaxy A70 One UI 2.5 güncellemesi almaya başladı

İşte One UI 3.0 Tanıtım Tarihi!

Samsung Malezya tarafından paylaşılan bilgiye göre One UI 3.0 güncellemesi Kasım 2020’de tanıtılacak. Ancak bu tarihin Malezya’ya özel olma ihtimali de bulunuyor. Android 11 işletim sistemi temelli olacak olan One UI 3.0 güncellemesi kullanıcılara bir hayli yeni özellik sunacak.

İlk olarak Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy S20 modellerine gönderilmesi beklenen güncellemesi kilit ekranına widget ekleme imkanını kullanıcılara verecek. Bu sayede kullanıcıların akıllı telefonlarını kişiselleştirme imkanları artacak.

One UI 3.0 güncellemesiyle kullanıcıların widget’lara ulaşması içine ekrana basılı tutma detayını çift tıklamaya çeviren Samsung, birçok uygulamasında kullanıcılarına yeni özellikler sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.